Over ons

OVER ONS

“Je bent krachtiger dan je beseft – Lori Osterman”

The Bushido Club is een initiatief dat ontstaan is uit een passie voor vechtsport training. We trainen niet voor competities maar wel voor die keren dat wij in het leven na het vallen weer willen opstaan.

Bushido staat voor “De weg van de krijger”. Dit is de erecode van de samoerai. Binnen onze club zijn we niet alleen bezig met het technische aspect van vechtsport, maar houden we ons aan de 7 principes van Bushido:

Jin  – menslievendheid
Gi  – eer en gerechtigheid
Rei  – beleefdheid en etiquette
Chi – wijsheid en intelligentie
Shin  – oprechtheid
Chu  – loyaliteit
Koh  – vroomheid

The Bushido Club is een concept van The Legacy Crew, een organisatie dat onder andere als doel heeft om middels (sport)activiteiten kinderen en volwassenen de verbintenis met zichzelf en elkaar te laten (her)vinden en hun eigen of elkaars kracht te laten (her)ontdekken.